AKCIJA „AČIŪ“

Kupiškyje šią šventinę savaitę (2018 m. vasario 12-18 dienomis) vyksta akcija „Ačiū“. Ji skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Akcijos metu Kupiškio mieste ir rajone bus iškelta 100 Lietuvos valstybės vėliavų reikšmingose Lietuvos valstybingumui vietose. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė taip pat aktyviai įsijungė į šią akciją.

Vasario 12 d. Kupiškio kultūros centre miesto ir rajono kultūros, švietimo ir kitoms organizacijoms buvo išdalinta 100 Lietuvos trispalvių. Mūsų mokyklos delegacijai – direktorei Linai Kaušakienei ir keturiems Mokinių tarybos nariams – Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas įteikė keturias vėliavas.

Gavę rekomendacijas, kur jas iškabinti, jau kitą dieną mūsų mokyklos bendruomenės atstovai apsilankė svarbiose Lietuvos valstybingumui ir Kupiškio kraštui vietose bei iškėlė dovanotas vėliavas: prie paminklo žuvusiems partizanams Biriečių kaime, Kupiškio valsčiaus viršaičio Domo Vaitkūno ir knygnešio Povilo Krapavicko sodybose Smilgių kaime (dabar – Račiupėnų gatvė), Lietuvos valstybės veikėjo, pedagogo, gydytojo Kazimiero Jokanto gimtinėje Valiukiškio kaime.

Mokyklos delegacija buvo įpareigota nuotraukose įamžinti vėliavos iškėlimo momentus, nes iš nuotraukų bus sukurta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio akcijos „Ačiū“ Kupiškio rajone galerija.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Raimonda Domžienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *