VIZITAS ANYKŠČIŲ JONO BILIŪNO GIMNAZIJOJE

Vasario 13 d. dalyvavome Anykščių Jono Biliūno gimnazijoje vykusioje Profesinių mokyklų dienoje. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklą renginyje pristatė profesijos mokytoja metodininkė Dalia Viržintienė ir  mokytoja metodininkė Diana Balužytė bei mes, gimnazistai. Mokyklos bibliotekoje gimnazijos III  ir IV klasės mokinius supažindinome su  profesijomis, kurias galima įgyti mūsų mokykloje, papasakojome apie tai, kaip įdomu mokytis mūsų mokykloje, kuo mūsų mokykla išsiskiria iš kitų profesinio mokymo įstaigų.

Pasidalijome įgyta stažuočių užsienyje patirtimi  bei galimybėmis išvykti praktikos atlikti į įvairias Europos šalis. Gimnazijos II klasės mokiniams vedėme pamoką, kurios metu taip pat supažindinome juos su mūsų mokykla, galimybėmis mokytis mūsų mokykloje. Pamokos pabaigoje gimnazistai atliko  praktines užduotis ir buvo paskatinti mokyklos vardiniais rašikliais.

Džiaugiamės, kad mokomės šioje mokykloje ir didžiuodamiesi galime apie ją pasakoti kitiems mokiniams.

AP-17 grupės mokinė Simona Kondrašaitė, VR-17 grupės mokinys Liudvikas Gumbinas