RESPUBLIKINIS PROFESINIŲ MOKYKLŲ EKONOMIKOS IR VERSLO ŽINIŲ KONKURSAS

Š.m. sausio 23 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriuje vyko Respublikinis profesinių mokyklų ekonomikos ir verslo žinių konkursas ,,Verslo žinios karjeros sėkmei 6″. Konkurse dalyvavo mokiniai iš 12 profesinio mokymo įstaigų. Mūsų mokyklai atstovavo pardavėjo modulinės profesinio mokymo programos II kurso PR – 18 grupės mokinė Viktorija Kungytė ir virėjo modulinės profesinio mokymo programos II kurso VR – 18 grupės mokinė Gintarė Pupelytė. Konkurso dalyviai atliko įvairias komandines ir individualias užduotis. Vertinimo komisijai susumavus rezultatus, I vietą laimėjo L.Pudanienė iš Rokiškio technologijos, verslo ir žemė ūkio mokyklos. Mūsų mokyklos mokinės prizinių vietų nelaimėjo, tačiau grįžo su konkurso rėmėjų įsteigtais paguodos prizais ir gera nuotaika, nes susirado naujų draugų iš kitų profesinio mokymo įstaigų.

Profesinio mokymo skyriaus vedėja D.Tumelionytė