ĮKVEPIANTIS SUSITIKIMAS SU SVEIKUOLIŲ SĄJUNGOS PREZIDENTU

Balandžio 15 dieną mūsų mokykloje lankėsi Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas, kuris susitiko su 1G ir 2G klasių mokiniais. Tai buvo neeilinė pamoka apie sveiką gyvenimo būdą – ne iš vadovėlių, o iš žmogaus, kuris savo pavyzdžiu įkvepia gyventi aktyviau ir sąmoningiau.

Susitikimo metu svečias pasakojo apie fizinio aktyvumo, žalingų įpročių, savanorystės ir emocinės sveikatos svarbą, dalijosi asmenine patirtimi ir praktiniais patarimais. Mokiniai ne tik klausėsi, bet ir aktyviai įsitraukė – uždavinėjo klausimus, diskutavo.

Renginys paliko daug gerų emocijų ir, tikėtina, pasėjo mažą, bet svarbią sveiko gyvenimo sėklą kiekvieno mokinio mintyse.

Visuomenės sveikatos specialistė Jovita Mačienė ir gimnazijos skyriaus vedėja Daiva Daukšienė