MERGINŲ FUTBOLO PIRMENYBĖS

Birželio mėnesį startavusios, rugsėjo 7 d. baigėsi Šiaulių-Panevėžio apskričių moterų futbolo pirmenybės. Jose dalyvavo ir Kupiškio „Narjantos“ merginų komanda, kurioje žaidžia ir mūsų mokyklos mokinės bei mokytojos. Nors paskutinis turas nebuvo sėkmingas, tačiau surinktų taškų ankstesniuose turuose pakako, kad Kupiškio „Narjantos“ merginos iškovotų 3-iąją vietą.

Sveikiname Robertą Vareikaitę, Viktoriją Pranckevičiūtę ir Violetą Stukaitę!

Fizinio ugdymo mokytojos Diana Balužytė ir Jūratė Ažubalytė