GEOGRAFIJOS OLIMPIADA

Kovo 4 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje vyko geografijos olimpiada, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.  Joje dalyvavo 19 mokinių iš visų gimnazinių  klasių. Mokiniai, atlikdami įvairias užduotis, įtvirtino  pamokose įgytas žinias ir įgūdžius, lavino loginį mąstymą, kartografinį raštingumą, pagilino žinias apie savo gimtąją šalį.

Susumavus rezultatus, paaiškėjo olimpiados nugalėtojai kiekvienoje klasėje ar grupėje. Jais tapo G-25 klasės mokinė Kamilė Pakalnytė, G-24/2 klasės mokinys Jaunius Klimanskas,  tarp vienuoliktokų sėkmė lydėjo TR-25 grupės mokinį Joną Eižiną, o geriausiai užduotis iš dvyliktokų atliko AP-24 grupės mokinė Eivilė Lebedytė.

Sveikinu nugalėtojus ir visus olimpiados dalyvius. Išsaugokite norą sužinoti daugiau, dalyvaudami   įvairiose veiklose. Gražios ir prasmingos Kovo 11-osios!

Geografijos mokytoja I. Baltrukėnienė