Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje kasmet organizuojamas konkursas „Saugus kelyje“, skirtas atkreipti dėmesį į saugų eismą ir ugdyti atsakingą mokinių elgesį keliuose. Šis konkursas dažniausiai vyksta minint Saugaus eismo dieną ir yra tapęs gražia mokyklos tradicija. Prie tradicinio renginio prisijungia ir naujos mokyklos, todėl jis tampa dar įvairesnis, o konkurencija – stipresnė. Dalyvius vertina komisija, kurioje dalyvauja ne tik mokyklos bendruomenės nariai, bet ir policijos pareigūnai. Renginio metu mokiniai turi pasitikrinti savo kelių eismo taisyklių žinias, atlikti praktines užduotis ir pademonstruoti gebėjimą saugiai elgtis kelyje. Geriausiai atlikusiems užduotis buvo įteikti prizai, kuriuos įsteigė Kupiškio technologijos ir verslo mokykla, taip pat nugalėtojams įteiktos ir Kupiškio policijos komisariato taurės. Tai tapo ne tik įvertinimu už pasiekimus, bet ir motyvacija dar labiau domėtis saugiu eismu. Tokie konkursai ne tik suteikia mokiniams naudingų žinių, bet ir skatina bendradarbiavimą, pilietiškumą bei atsakomybės jausmą. Tačiau svarbiausias šio renginio tikslas – ugdyti sąmoningus ir atsakingus eismo dalyvius, kurie prisidėtų prie saugesnės aplinkos keliuose kūrimo.
Po konkurso visi dalyviai buvo pakviesti pasivaišinti, pabendrauti neformalioje aplinkoje ir pasidžiaugti kartu praleistu laiku.
Socialinė pedagogė metodininkė Jovita Mačienė





