„AŠ BŪSIU ŠALIA 2026“

Balandžio 13 dieną Rokiškio profesinio mokymo centre vyko tarpmokyklinis profesinio mokymo įstaigų individualios priežiūros darbuotojo ir/arba slaugytojo padėjėjo mokinių profesinio meistriškumo konkursas „Aš būsiu šalia 2026“ . Mūsų komandą sudarė dvi individualios priežiūros darbuotojo modulinės mokymo programos mokinės Irena Burbulienė  ir Laura Vertelkė. Komandos turėjo atlikti dvi komandines praktines (gebėjimų) užduotis, teorinių žinių patikrinimo, kūrybinę ir individualią užduotis. Mūsų mokinė Laura Vertelkė laimėjo individualią užduotį. Mokytojams konkurso metu vyko ekskursija Rokiškio dvare.

Socialinio darbo vyr. profesijos mokytoja Virginija Tarulienė