VAIRAVIMO KONKURSAS

2026 m. gegužės 15 d. Rokiškio profesinio mokymo centre vyko tarpmokyklinis profesinio mokymo įstaigų  mokinių figūrinio vairavimo automobiliais konkursas.  Konkurso tikslas – mokyti dalyvius saugaus, atsakingo ir pagarbaus elgesio kelyje, tobulinti automobilio vairavimo praktinius įgūdžius bei plėtoti mokymo įstaigų tarpusavio bendradarbiavimą ir gerosios patirties sklaidą. Konkurse dalyvavo penkių profesinio mokymo mokyklų komandos. Mūsų mokyklai atstovavo TP-24 ir TP-25 grupės mokiniai Modestas Čepas ir Matas Stankevičius. Atlikus individualias užduotis ir susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad mūsų mokyklos mokinys Modestas Čepas užėmė prizinę trečią vietą.

Visiems dalyviams buvo įteikti  konkurso rėmėjų prizai ir padėkos už dalyvavimą, o prizininkai apdovanoti vertingomis dovanomis ir diplomais.

Darbų ir civilinės saugos inžinierius, profesijos mokytojas Virgilijus Kalinka