MOKYKLOJE LANKĖSI GARBŪS SVEČIAI

Gegužės 22 d. mokykloje lankėsi Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto viceministras Rolandas Zuoza, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento direktorius Julius Jakučinskas, Kupiškio rajono savivaldybės meras prof. habil. dr. Algirdas Raslanas ir jo patarėja Auksė Čepelė. Svečiai susitiko su mokyklos bendruomene, dalyvavo diskusijoje su mokyklos vadovais, apžiūrėjo mokyklos praktinio mokymo bazę. Susitikimo su svečiais metu buvo aptartos profesinio mokymo aktualijos, infrastruktūros gerinimo iššūkiai, plėtros galimybės ir kt.

Administracijos inform.