MOKYKLINĖ MATEMATIKOS OLIMPIADA

Tradicija tęsiasi… Pasitinkant gruodį mokykloje vyksta 9 – 12 klasių mokinių mokyklinė matematikos olimpiada. Šie metai  – ne išimtis. Olimpiadoje dalyvavo gausus 9 – 12 klasių mokinių būrys. Olimpiados metu mokiniai atliko testą ir sprendė uždavinius. Jie galėjo pasitikrinti turimas matematikos žinias ir pasivaržyti tarpusavyje.

9 klasėje daugiausia taškų surinko ir pirmąją vietą užėmė Jonas Eižinas, antras liko Domantas Jasmontas, trečiąją vietą užėmė Ronaldas Radinas.

10 klasėje daugiausia taškų surinko ir pirmąją vieta užėmė Aurimas Dilys, antrąją – Alina Poškaitė, trečiąją – Deividas Kibas ir Laimis Kucinas.

Iš 11 klasės mokinių geriausiai sekėsi Orestai Andrulytei,  PB – 23 grupės mokinei. Ji  užėmė pirmąją vietą, antrąją – Dovydas Dzinkus  iš AP – 23 grupės, trečiąją – Gabija Morozova iš PB – 23 grupės.

Tarp 12 klasės mokinių Modestas Budrius iš AP – 22 grupės užėmė pirmąją vietą, Norbertas Melnikas iš AP – 22 grupės – antrąją, trečiąją vietą pasidalijo keletas mokinių : Rokas Bartasevičius iš TR – 22 grupės, Ieva Adamonytė, Kristina Keraitytė ir Vakarė Žalnieriūnaitė iš VR – 22/ PB – 22 grupės bei Iveta Dalinskaitė ir Gustas Venslovas iš AP – 22 grupės.

Sveikiname laimėtojus ir dėkojame visiems mokiniams už dalyvavimą olimpiadoje, parodytas bei pagilintas matematikos žinias.

Matematikos mokytojos Rima Gudelevičiūtė, Zita Aukštikalnienė