PAPLŪDIMIO FUTBOLAS

Vasarą pradedame su Kupiškio seniūnijos paplūdimio futbolo turnyru skirtu Lietuvos futbolo 100-mečiui paminėti. Prie Kupiškio marių esančioje aikštelėje, rato sistema, rungėsi keturios komandos: „Narjantos merginos“, „Skapiškis“, „KTVM“, „KKSC vaikinai“. Komandose „Narjantos merginos“ ir „KTVM“ žaidė Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokiniai: Karolina Poškaitė, Gintarė Bartkutė, Violeta Stukaitė, Eiminas Poznanskis, Mantas Baronas, Vygantas Rulis, Kajus Žiurlys, Dainius Matiukas, Arnas Adukauskas, Eimantas Baniulis, Mantas Antanavičius, Tomas Antanavičius.

Žaidimo metu oras permainingai keitėsi, bet tai nesutrukdė futbolininkams kurti patrauklias atakas, pelnyti įvarčius, demonstruoti meistriškumą ir tuo pačiu mėgautis žaidimu. Žiūrovus šiek tiek išgąsdino lietus, bet patys ištikimiausi liko ir tikrai nenusivylė reginiu. Jei dar kas nors nematėte paplūdimio futbolo rungtynių rekomenduojame pasižiūrėti, nes čia kamuolys neslysta taip greitai kaip žole, pagrindas nėra lygus kaip salėje, o basos kojos klimpsta puriame smėlyje. Nepaisant visų kliūčių kurias sukelia smėlis rungtynės buvo rezultatyvios. Rungtynės: „Narjantos merginos“ – „Skapiškis“ baigėsi rezultatu 1:5,  „KTVM“ – „KKSC vaikinai“ – 6:2, „Narjantos merginos“ – „KTVM“ sužaidė 0:5, „Skapiškis“ – „KKSC vaikinai“ – 7:2. Dėl trečiosios vietos kovojo „Narjantos merginos“ ir „KKSC vaikinai“. Likus dviem minutėms iki antrojo kėlinio pabaigos merginos užsitikrino dviejų taškų persvarą ir nebepaleido pergalės iš rankų laimėdamos rezultatu 5:3. Dėl pirmosios vietos vyko įnirtinga kova tarp komandų „Skapiškis“ ir „KTVM“. Pirmojo kėlinio pradžioje rizikavo aktyviai puldami „KTVM“ komandos nariai ir veržėsi į priekį priversdami komandos „Skapiškis“ narius vytis ir lyginti rezultatą. Antrąjį kėlinį komandos pradėjo lygiosiomis 2:2 ir tęsė kovą toliau, visgi nugalėjo patirtis. Rungtynės baigėsi rezultatu 4:3 komandos “Skapiškis” naudai.

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems. Visi dalyviai apdovanoti prisiminimo medaliais, prizininkams įteiktos taurės.