KLASĖS VALANDĖLĖ „RENKUOSI PROFESIJĄ“

Ką pasirinkti studijuoti? Šis klausimas iškyla ir  Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos dešimtokams. Mąstant apie ateities planus, kirba daug abejonių: „ar man patiks?“,  „ar aš sugebėsiu?“. Tai neatsitiktinai keliami klausimai – darbas nėra vien tik gerovę  užtikrinantis dalykas. Todėl tinkamai pasirinkta profesija, o vėliau darbas tampa kiekvieno žmogaus gyvenimo prasmės dalimi.

Gražią kovo 4 d. popietę  2G-19/1 ir 2G-19/2 klasių mokiniai dalyvavo klasės valandėlėje, kurios metu direktoriaus pavaduotoja ugdymui Raimonda Domžienė pristatė, kokias profesijas galės rinktis mūsų  9 klasės mokiniai, kurie jau birželio mėnesį pagrindinio išsilavinimo pažymėjimus įgis Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje. Klasės valandėlės metu mokiniai susipažino su  pardavėjo konsultanto, apdailininko, virėjo, technikos priežiūros verslo darbuotojo, suvirintojo, padavėjo ir barmeno, socialinio darbuotojo padėjėjo profesijomis. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui R. Domžienė paaiškino, kaip svarbu įgyti pagrindinį išsilavinimą ir teisingai pasirinkti profesiją. Išklausę visą informaciją, mokiniai turėjo atsakyti į anketos klausimus TAMO dienyne, išsakyti savo nuomonę, pageidavimus, kokia profesija juos labiausiai domina.

Antrų gimnazijos klasių vadovės Jovita Tamošiūnienė ir Simona Pranckevičienė ateityje planuoja į klasės valandėles pasikviesti profesijos mokytojus, kad kiekvienas savo srities mokytojas galėtų plačiau supažindinti mokinius su konkrečia profesija. Jos tikisi, kad tai padės mokiniams pasirinkti tinkamą ir mėgstamą profesiją  Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje.

Klasių vadovės J. Tamošiūnienė ir S. Pranckevičienė