MALTIEČIŲ VEIKLAI 30 METŲ

2021 m. spalio 14 d. Kupiškio rajono savivaldybėje lankėsi Maltos ordino pagalbos tarnybos generalinė sekretorė Dalia Kedavicienė,  Rytų regiono vadovė Birutė Strazdienė, Savanorystės procesų vadovė Justina Babušytė ir savanoriai. Juos sutiko ir nuoširdžiai pasveikino mero pavaduotojas Augenijus Cesevičius, administracijos direktorius Kęstutis Jakštas ir kiti administracijos darbuotojai.

Maltos ordino pagalbos tarnybos Kupiškio rajono grupės vadovė Skaistutė Paulauskienė į susitikimą pakvietė dalyvauti Kupiškio rajono savanorius maltiečius ir rėmėjus. Susitikime dalyvavo ir Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos direktorė Lina Kaušakienė, nes mūsų mokyklos virėjo profesinio mokymo programos mokiniai ir profesijos mokytojai, valgyklos darbuotojai aktyviai dalyvavo rajono maltiečių organizuotuose renginiuose – virė ir dalino sriubą.

Šiais metais maltiečiai švenčia veiklos 30-metį ir paminėdami šią sukaktį savivaldybėse dalinasi gerąja patirtimi. Kupiškio rajono savivaldybėje Maltos ordino pagalbos tarnybos atsakingos darbuotojos padėkojo kupiškėnams maltiečiams ir visiems, prisidėjusiems prie savanorystės, įteikė atminimo dovanas.

Mokyklos administracija