NACIONALINIS PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSAS „KONDITERIS – 2022“

2022 m. gruodžio 7 d. Utenos regioniniame profesinio mokymo centre vyko nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Konditeris – 2022“. Konkurse dalyvavo septynios profesinio mokymo įstaigos: Zarasų profesinė mokykla, Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras, Kupiškio technologijos ir verslo mokykla, Utenos regioninis profesinio mokymo centras, Biržų technologijų ir verslo mokymo centras ir Marijampolės profesinio rengimo centras. Konkurso tikslas buvo  ugdyti profesinį meistriškumą,  kūrybinę vaizduotę, grožio suvokimą, savarankiškumą, gerinti konditerio ir virėjo profesinį įvaizdį, skatinti mokyklų tarpusavio bendradarbiavimą.

Šiame konkurse dalyvavo mūsų mokyklos virėjo modulinės profesinio mokymo programos mokinės – trečio kurso VR-20 grupės mokinė Violeta Stukaitė ir pirmo kurso VR-22 grupės mokinė Vakarė Žalnieriūnaitė.

Konkurso tema „Kalėdų belaukiant“ yra susieta su artėjančiomis žiemos šventėmis. Konkurso dalyviai turėjo pagaminti du konditerijos gaminius – tortą iš meduolinės tešlos ir biskvitinius pyragaičius. Mokiniai dirbo komandomis po du. Gaminiai buvo vertinami pagal trylika  kriterijų. Ypač didelis dėmesys buvo skiriamas komandinio darbo kultūrai, maisto saugai ir higienai, tiksliniam žaliavų panaudojimui, gaminio originalumui, kūrybiškumui atskleidžiant temą.

Mūsų mokyklos mokinės gamino meduolinės tešlos tortą „Kalėdos miške“ ir biskvitinius pyragaičius „Snieguotos Kalėdos“. Gaminiai buvo kokybiškai pagaminti ir originaliai padekoruoti. Prizinių vietų merginos neužėmė, bet patobulino konditerijos profesinius įgūdžius, atskleidė savo kūrybinius gebėjimus, galėjo pabendrauti su kitų profesinių mokyklų konditeriais, pamatyti jų gaminius, įgyti naujos patirties.

Pasibaigus konkursui, visiems profesijos mokytojams, parengusiems mokinius konkursui, buvo įteikti padėkos raštai, o konkurso dalyviai apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Dėkojame mokyklos vadovams už suteiktą galimybę dalyvauti šiame konkurse.

Maisto ruošimo technologijos profesijos mokytoja metodininkė Nijolė Vasiliauskienė