LIETUVA – TAI AŠ

Kovo 1 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko Respublikinis profesinio mokymo įstaigų mokinių žinių turnyras „Lietuva – tai aš“. Tradiciniu tapęs renginys vyko jau dešimtąjį kartą ir sutraukė rekordinį dalyvių skaičių.Pasitikrinti žinias turnyre susirinko mokinių komandos net iš 17 Lietuvos profesinio mokymo įstaigų. Renginį organizavo Karaliaus Mindaugo PMC kartu su Kauno technologijų mokymo centru bei turnyro partneriu – Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo šaulių 2-ąja rinktine.

Mūsų mokyklos komandą sudarė Martyna Jovaišaitė iš AP- 21 grupės ir Mantijus Mališauskas iš TP-21 grupės. Komanda pasivadino „ Kupiškėnai“. Ilgą laiką, kelis etapus, komanda pirmavo, bet į pabaigą smuktelėjome.

Esame patenkinti savo žiniomis, ruošiantis konkursui ir konkurso metu ugdėme pilietinį sąmoningumą, pažinimą ir didžiavimąsi nepriklausomos Lietuvos valstybe.

Žinių turnyro klausimai apėmė temas iš istorijos, nacionalinio saugumo ir krašto gynybos, lietuvių kalbos, literatūros ir etninės kultūros, gamtamokslinio pažinimo bendrųjų ugdymo programų sričių.Šiemet net trys konkurso etapai vyko virtualioje „Kahoot“ aplinkoje, o ketvirtojo etapo metu turnyro dalyviai turėjo atsakyti raštu net į 20 pateiktų klausimų.

Dėkoju komandai ir visiems, kurie sudarė sąlygas ir galimybes vykti į Kauną, kur vyko konkursas.

Istorijos mokytoja Asta Petrulienė