KALĖDINIAI SVEIKINIMAI SKIRTINGOMIS KALBOMIS

2G-22 klasės mokiniai šventinį sezoną sutinka ne tik su džiaugsmu, bet ir su unikalia pamoka – integruota rusų ir anglų kalbų pamoka, skirta Kalėdoms. Ši pamoka buvo skirta stiprinti mokinių kalbinius įgūdžius ir skatinti kūrybiškumą. Tai unikalus būdas siekti dviejų tikslų vienu metu: tobulinti kalbines žinias ir kurti Kalėdines atvirutes.

Pamokos metu mokiniai aktyviai prisiminė ir naudojo žodžius, susijusius su Kalėdomis, pakartojo anglų ir rusų kalbų sveikinimų struktūrą, įgyvendindami ją savo sukurtose atvirutėse. Tai leido mokiniams ne tik išplėsti žodyną, bet ir geriau suprasti kalbos niuansus ir kontekstus. Naudojant laikraščius, žurnalus ir kitas priemones mokiniai pagamino nuostabių sveikinimų. Kiekvienas mokinys turėjo galimybę išreikšti savo individualumą, rašydamas sveikinimus tiek angliškai, tiek rusiškai. Tai skatino ne tik kalbos, bet ir kultūrinį įsisąmoninimą.

Integruotos pamokos – tai tik vienas iš daugelio pavyzdžių, kaip mokymasis gali būti ne tik naudingas, bet ir linksmas bei įdomus.

Anglų k. vyr. mokytoja J. Tamošiūnienė
Rusų kalbos vyr. mokytoja S. Bernotienė