APDOVANOTI KUPIŠKIO TVM MOKINIAI

Gruodžio 15 dieną Kupiškio kultūros centre vyko geriausių Kupiškio rajono sportininkų apdovanojimai. Pagerbti Kupiškio rajono sporto centro, mokyklų, seniūnijų ir klubų sportininkai. Šventės metu susirinkusius sveikino bei nominuotuosius sportininkus apdovanojo Kupiškio rajono savivaldybės meras Algirdas Raslanas, Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė, jos pavaduotojas Vytautas Knizikevičius, Seimo nariai.

Tarp geriausių Kupiškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų sportininkų ir mūsų mokyklos SD-22 grupės mokiniai: Mantas Antanavičius ir Tomas Antanavčius. Juos pasveikinti atvyko mokyklos direktorius Kęstutis Mekšėnas.

Džiaugiamės ir didžiuojamės mokinių pasiekimais, nes jie garsina mokyklos ir Kupiškio miesto vardą.

Sveikiname mūsų mokyklos sportininkus!

Fizinio ugdymo mokytojos J.Ažubalytė, D.Balužytė