TEISINIŲ ŽINIŲ KONKURSE „TEMIDĖ“ LYDĖJO SĖKMĖ

Teisinių žinių konkursas „Temidė“ kiekvienais metais įgauna vis didesnį populiarumą. Jau tapo tradicija kiekvienų metų pavasarį dalyvauti bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių teisinių žinių konkurse „Temidė“. Šio konkurso tikslas ir uždaviniai – siekti, kad mokiniai domėtųsi teisės aktais, gerinti mokinių teisines žinias ir didinti mokinių užimtumą. Šiais metais ‚,Temidės“  konkurso I etapas buvo organizuojamas kovo 10 d. nuotoliniu būdu, konkurse dalyvavo  penkios komandos iš Kupiškio rajono švietimo įstaigų, tarp jų ir mūsų mokyklos mokinių komanda. Mūsų mokyklos komandos kapitonas buvo AP-19/2 grupės mokinys Deividas Kavčinskas, o komandos  nariai – VR-19 grupės mokinė Gabija Kavoliukaitė, VR-20 grupės mokinė Violeta Stukaitė, AP-20/1 grupės mokinė Ernesta Poškaitė ir TP-20 grupės mokinys Paulius Grubinskas.  Šiais metais konkurso užduotys kiek pasikeitė, tačiau kaip ir ankstesniais metais iš dalyvių pareikalavo gerų teisinių žinių, kritinio mąstymo, greitos reakcijos, kruopštumo, energijos ir tikslumo. Mūsų mokyklos mokinių komanda užėmė pirmąją vietą ir įgijo teisę dalyvauti II etape. Tad balandžio mėnesio viduryje Kupiškio rajonui atstovaus mūsų mokyklos mokinių komanda. Komanda dalyvaus žaidime „Temidės pabėgimo kambarys“ kartu su kitomis Panevėžio regiono komandomis.

Sveikiname  Kupiškio technologijos ir verslo   mokyklos komandą su pergale ir linkime sėkmės II konkurso etape, kuris vyks Panevėžyje.

Socialinė pedagogė metodininkė Jovita Mačienė