SOCIALINIO DARBUOTOJO PADĖJĖJO PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSAS

Balandžio 7 dieną vyko respublikinis  Socialinio darbuotojo padėjėjo profesinio meistriškumo konkursas  „Tvarumas socialinio darbuotojo padėjėjo profesijoje: bendravimas, dalyvavimas, socialinė atsakomybė“ , kurį organizavo Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras. Konkursas vyko Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre. Mūsų komandą sudarė SD-20/T gr. mokinė Sandra Valiukienė ir SD-21/T mokinė Egita Raginienė.  Iš viso į konkursą susirinko net 11 komandų iš visos Lietuvos.

Dalyviai turėjo paruošti prisistatymą, atlikti praktinę  užduotį ir testą. Mūsų komanda iškovojo antrą vietą ir gavo  ,,Komandiškos”  komandos nominaciją. Džiaugiamės ir didžiuojamės savo mokinėmis. Dėkojame administracijai už suteiktą galimybę vykti į konkursą.

Vyr. profesijos  mokytojos V. Tarulienė ir D. Kytrienė