VYKO RAJONO ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ VADOVŲ PASITARIMAS

Kovo 14 d. Kupiškio r. ŠPT vyko rajono švietimo įstaigų vadovų pasitarimas. Jo metu direktoriaus pavaduotoja ugdymui Raimonda Domžienė pristatė Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos 2024  m. mokinių priėmimo planą. Mūsų mokykla inicijuoja nuo 2024 m. rugsėjo 1 d. kitų mokyklų bendrojo ugdymo programas besimokančius mokinius priimti mokytis ne tik profesinio mokymo programų, bet ir atskirų jų modulių. Tęsdami mokymąsi savo mokyklose 9–12 klasių mokiniai galės įgyti kompetencijų mūsų mokykloje, baigti pasirinktą modulį. Mokiniams yra siūlomi net 5 moduliai, kad kiekvienas pasirinktų pagal savo poreikius.  Tikimasi, kad tai leis jaunimui ateityje tikslingiau pasirinkti profesiją, greičiau įsilieti į darbo rinką ir kt. Pasitarimo metu pristatyta ir Kupiškio TVM siekis suformuoti eksperimentinę 9 klasę. Tos klasės mokiniai per 4 metus įgytų pagrindinį, vidurinį išsilavinimą bei padavėjo ir barmeno kvalifikaciją. Taip pat pasidalinta mūsų mokyklos patirtimi apie specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių ugdymą, jiems skirtas profesinio mokymo programas bei galimybę kartu mokytis socialinių įgūdžių programą. Tikimės, kad pristatyta informacija buvo aktuali. Daugiau informacijos bus pateikta per Atvirų durų dienas, kurios vyks balandžio 11–13 dienomis.

Mokyklos administracija